0 ks 0.00 €

ZEROWASTE OMAĽOVÁNKY

19.02.2019

KORKII ZEROWASTE PRODUKTY

 

Poznáme to všetci. Veľa papierov, na každom tri čiarky, ale naše dieťa povie: „mamka ja chcem čistý papier“. Máte to aj Vy takto doma?

 

Kreslenie patrí medzi obľúbené detské aktivity. Detičky sa ukľudnia, spomalia a začínajú žiť svoj kresliaci príbeh, ktorým sa snažia vyjadriť svoje pocity, túžby, aktuálnu náladu. Viete si predstaviť, že im podáte takúto korkovú omaľovánku a oni sami si vymaľujú svoju hračku? Nepodarí sa, tak im podáte mokrú handričku a omaľovánku si môžu zmyť a maľovať opakovane?

 

Korková omaľovánka má čiernou farbou zvýraznené prvky na vymaľovanie, ktoré aj po opakovanom zmytí zostanú nepoškodené. Na maľovanie odporúčame voskovky alebo zmývateľné farby. Farba zostane na povrchu, nevnikne do materiálu, preto je veľmi ľahké omaľovánku umyť pod tečúcou vodou. Následne ju nechajte pri izbovej teplote osušiť, prípadne na radiátore, a opäť môže Vaše dieťa ju využívať.

 

Omaľovánky sú vyrobené z obnoviteľného zdroja našej planéty. Ich voľbou podporujete produkciu slovenského výrobku, minimalizovanie odpadu a využitie zdrojov našej krásnej planéty, ktorú chcete dlhodobo vidieť krásnu a zelenú.

 

Korkii omaľovánku môžeme s hrdosťou zaradiť medzi zerowaste produkty.Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU