0 ks 0.00 €


29.60 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Korkové pestrofarebné korálky určené na navliekanie na korkovú šnúrku. Prevliekacia hračka, ktorá svojou originalitou, materiálom a farebnosťou upúta pozornosť dieťaťa.

Naša KORKII hračka podporuje rozvoj schopností, ako je jemná motorika dieťaťa, fantázia, ale aj logické myslenie. Spoločne s korálkami z iných KORKII sad si Vaše dieťa môže obmieňať jednotlivé dieliky a vytvárať si tak svoj vlastný príbeh na šnúrke.

Korálky sú vyrobené z prírodného korkového dreva, ktoré má jedinečné vlastnosti. Je to antialergický, antistatický materiál, neprepustí žiadnu vodu a ani nepohlcuje pachy. Preto táto hračka sa dá kľudne využiť aj pri hre vo vode. Na maľovanie dielov sú použité ekologické, antitoxické farbivá. Súčasťou je aj korková šnúrka, ktorá svojou pevnosťou zľahčuje navliekanie jednotlivých dielov.

Balenie sa skladá z 20 dielov predstavujúcich časti kvetov (kvety, lístky, stopky) a 2 navliekacích šnúrok (0,5M). Súčasťou balenia je aj farebný návod, ktorý znázorňuje jednoduchosť navliekania.

EAN 8582660501025

Počet kusov v balení 22

Farba šnúrky Zebrovitá

Vhodné pre Dievča

Vek 3+


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU