0 ks 0.00 €

ZEROWASTE OMAĽOVÁNKY ZVIERATKÁ

Čas čítania: 2 min.

 

Poznáme to všetci. Veľa papierov, na každom tri čiarky, ale naše dieťa povie: „mamka ja chcem čistý papier“. Máte to aj Vy takto doma?

 

Kreslenie patrí medzi obľúbené aktivity pre deti. Detičky sa ukľudnia, spomalia a začínajú žiť svoj kresliaci príbeh, ktorým sa snažia vyjadriť svoje pocity, túžby, aktuálnu náladu. Viete si predstaviť, že im podáte takúto korkovú omaľovánku a oni sami si vymaľujú svoju hračku? Nepodarí sa, tak im podáte mokrú handričku a omaľovánku si môžu zmyť a maľovať opakovane?

 

Omaľovánky zvieratká majú čiernou farbou zvýraznené čiary, tak isto ako máme na papierovej omaľovánke. Na maľovanie odporúčame voskovky alebo zmývateľné farby. Farba zostane na povrchu, nevnikne do materiálu, preto je veľmi ľahké omaľovánku umyť pod tečúcou vodou. Následne ju nechajte pri izbovej teplote osušiť, prípadne na radiátore, a opäť môžete maľovať. Postup umývania a opakovaného maľovania môžete zopakovať tak 5x. Všetko záleží od toho, aký postup zvolíte na umývanie omaľovánky. My odporúčame klasickú handričku a zmývať pod tečúcou vodou. Aby špinavá voda odtekala a nevnikala do korku.

 

aktivity pre deti

 

Omaľovánky sú vyrobené z obnoviteľného zdroja našej planéty. Ich voľbou podporujete produkciu slovenského výrobku, minimalizovanie odpadu a využitie zdrojov našej krásnej planéty, ktorú chcete dlhodobo vidieť krásnu a zelenú.

 

Korkii omaľovánku môžeme s hrdosťou zaradiť medzi zerowaste produkty.

 


Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU