0 ks 0.00 €


24.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Súprava 7 korkových dielov z ktorých vyskladáte húseničku niekoľkými spôsobmi. Diely sú ručne maľované ekologickými farbami. Skladanie húseničky je veľmi zábavné a podporuje rozvoj jemnej motoriky. Deti počas skladania skúmajú, ako diely húseničky vyskladať tak, aby nespadli. Samotné tvary neobsahujú magnetky, počas hry s húseničkou dieťa spoznáva výhody korku, ktorou môže byť aj protišmykovosť materiálu.

 

Táto hračka je vyrobená na Slovensku.

 

Korkové hračky patria medzi najinovatívnejšie na svete a zároveň trvalo udržateľné. Korok je 100 % prírodný, 100 % recyklovateľný materiál a má naozaj jedinečné vlastnosti. Ľahkosť, nehlučnosť, odolnosť proti svetlu a nárazom a ešte čosi navyše – vďaka vysokému treniu môžu deti jednotlivé geometrické tvary ukladať na sebe aj pod neuveriteľnými uhlami (stranami, ktoré nie sú maľované).

 

Hra s korkovou húseničkou prirodzene nabáda používať obe ruky. Čo je ďalšou veľkou výhodou pre celkový rozvoj dieťaťa. Diely sú mäkké, mierne stlačiteľné, majú príjemnú textúru a hrany sú zámerne zaoblené ručným brúsením. Tvarom i spracovaním sú ideálne na uchopenie detskou rukou. Použité ekologické farby sú určené na povrchovú úpravu hračiek a sú zdravotne neškodné.

 

Korkové hračky podporujú u detí rozvoj:

- logického myslenia

- priestorovej predstavivosti

- tvorivej fantázie

- jemnej motoriky

- koordinácie oko – ruka

- koncentrácie a pozornosti

 

 

Pre deti vo veku 3+. Vhodná aj pre alergikov

 

Sledujte naše videá o stavebniciach a inšpirujte sa nimi!

 

.

Počet kusov v balení 7


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU