0 ks 0.00 €


6.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Mňaam, je čas na chutnú a zdravú desiatu či olovrant! Hrozno, čerešne, jahody... Kto by tomu odolal? Prestieranie pod taniere s motívom ovocia pomáha deťom spoznávať jednotlivé druhy ovocia a zároveň ich nenásilnou formou učí, aké dôležité je ovocie v každodennom stravovaní.

 

Nastal čas dať papaniu kráľovský rozmer. Áno, prioritou stále zostáva plné bruško vášho dieťatka, ale Korkii ponúka čosi, čo povýši každodenné jedenie na vyššiu úroveň. Pôvabné a zároveň veľmi praktické prestieranie pod taniere s edukatívnym motívom zmení prijímanie potravy na zážitok a vaše ratolesti na ozajstné princezné a kráľovičov, ktorí to pri prestretom stole skutočne vedia!

 

Nie, nepreháňame. Korkové prestieranie je síce drobnosť, ale prináša neuveriteľný efekt. Nechráni len stôl či obrus pred znečistením, v prvom rade učí dieťa základným pravidlám stolovania. Nenásilnou formou mu vštepí do hlavičky, že pri jedení má všetko na stole svoje miesto. Naučí ho, kam patrí tanier, príbor či pohár. A navyše podporí aj rozvoj jeho estetického cítenia.

 

Prestieranie pod taniere je vyrobené z prírodného korkového materiálu, vďaka čomu je príjemné na dotyk, mäkké a nešmýka sa. Maľované je ekologickými farbami, ktoré sú pre dieťa zdravotne neškodné. Korkové prestieranie je vyrobené z korkového plátu s optimálnou hrúbkou 5 mm, ktorá garantuje dlhú životnosť podložky.

 

Rozmer podložky je 36,5 x 29,5 cm.  

 

Prestieranie pod taniere je vhodné do domácnosti aj výchovných zariadení.

 


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU