0 ks 0.00 €

39.00 €37.00 € s DPH

Ušetríte 2.00 € (-5%)

Tento tovar máme skladom

Súprava 18 prírodných korkových geometrických tvarov s ručne maľovanými protiľahlými stranami prináša nový rozmer hry s vyšším stupňom náročnosti. Popri ukladaní tvarov pod netradičnými uhlami hrajú dôležitú úlohu aj farby. Jednotlivé diely stavebnice sú zámerne maľované v dvoch farebných kombináciách: žltá – zelená, červená – modrá. Deti si vopred zvolia výslednú farebnú kombináciu svojej budúcej stavby, napríklad červeno-žltú. Jednotlivé diely potom ukladajú na seba, pričom musia zvažovať nielen to, akou stranou diel priložiť, aby sa nezošmykol, ale aj to, ako ho natočiť, aby získali zvolenú farbu. Stavebnica prináša skutočne vzrušujúcu a napínavú hru a vyžaduje od detí maximálne sústredenie. Zároveň u nich podnecuje tvorivú kreativitu spojenú s túžbou spoznávať a experimentovať.

 

Korkové hračky patria medzi najinovatívnejšie na svete a zároveň trvalo udržateľné. Korok je 100 % prírodný, 100 % recyklovateľný materiál a prepožičiava stavebnici jedinečné vlastnosti. Ľahkosť, nehlučnosť, odolnosť proti svetlu a vďaka vysokému treniu môžu deti jednotlivé diely ukladať na sebe aj pod neuveriteľnými uhlami (stranami, ktoré nie sú maľované).

 

Hra s touto stavebnicou prirodzene nabáda používať obe ruky. Čo je ďalší benefit pre celkový rozvoj dieťaťa. Diely stavebnice sú mäkké, mierne stlačiteľné, majú príjemnú textúru a hrany sú zámerne zaoblené ručným  brúsením. Tvarom i spracovaním sú ideálne na uchopenie detskou rukou. Použité ekologické farby sú určené na povrchovú úpravu hračiek a sú zdravotne neškodné. 

 

Súčasťou balenia je bavlnené vrecúško, takže si ju deti môžu vziať so sebou aj na cesty.

 

Stavebnica podporuje u detí rozvoj:

- koncentrácie a pozornosti

- logického myslenia

- priestorovej predstavivosti

- tvorivej fantázie

- jemnej motoriky

- koordinácie oko – ruka

 

Zároveň je korková stavebnica perfektným darčekom na každú príležitosť! 

 

Pre deti vo veku 4+. Vhodná aj pre alergikov.

 

Sledujte naše videá o stavebniciach a inšpirujte sa nimi!  .

 

Počet kusov v balení 18


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU