0 ks 0.00 €

1. NARODENINY KORKII

Čas čítania: 4 min.

 

Korkii je pre mňa jeden nádherný životný projekt, na ktorý som čakala neskutočne dlho. Respektíve ja som čakala hlavne na tú myšlienku, ktorá ma jedného dňa kopla veľmi silno do kolena. :)

 

Prešiel prvý rok od spustenia predaja a ja sa veľmi teším úspechu, ktorý sme spoločne s mojím tímom dosiahli. Okrem Slovenska je o Korkii hračky záujem v Čechách, Nemecku a Anglicku. A ten záujem sa každým dňom zvyšuje, z čoho mám neopísateľnú radosť.

 

Keďže 1. narodeniny Korkii sú o oslavách a oslavy sú o darčekoch, pripravila som si pre Korkii aj ja niečo nové, niečo, čo som práve chcela spojiť s prvým výročím. Je to nová stavebnica, ktorá predstavuje nádhernú DÚHU. Stavebnica Dúha je spustená na trh v limitovanej edícii.

 

Prečo práve dúha? Neviem, či ste si všimli na svojich deťom, ale akonáhle sa na oblohe objaví farebná dúha, tak všetci vypúlime oči, zastane čas a hľadáme začiatok a koniec, hľadáme slnko aj dážď. Moju dcérku to neskutočne fascinuje, tá krása a to farebné prevedenie. Tak práve počas cesty autom, keď sme sledovali dúhu, som si povedala, že to bude to pravé pre malých staviteľov kociek.

 

Verím, že Korkii bude stále spojené s krásou prírody, veď hlavnou surovinou korkáčov je korok, ktorý je obnoviteľným zdrojom našej planéty. Kde rastú tie najkvalitnejšie korkové duby? No predsa v Portugalsku. A priamo z Portugalska do Vysokých Tatier ho dovážame a spracuvávame.

 

Aké sú plány do ďalšieho roka? Aktuálne pracujeme na nových pomôckach do domácnosti, akými sú učiace veže. Ďalšími sú edukačné pomôcky vytvorené podľa základných princípov Montessori metódy. Zároveň, keďže veľkou skupinou našich klientov sú škôlky a centrá špeciálnej pedagogiky, tak aj v tejto oblasti rozširujeme portfólio.

 

Verím, že Korkii prinesie do domácností veľa radosti a smiechu, veľa spoločných chvíľ strávených v kruhu rodiny počas hier. Myslím, že práve to je tým jasným poslaním Korkii.Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU