0 ks 0.00 €


230.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Pre malých zvedavčekov aj majstrov kuchárov Učiaca veža (známa aj ako learning tower) Korkii, inšpirovaná Montessori pedagogikou, je výbornou pomôckou pre všetky mamičky, ktoré chcú u svojich detí podporovať prirodzenú zvedavosť, túžbu poznávať a zároveň prebúdzať záujem o každodenné činnosti v domácnosti, predovšetkým kuchyni.

 

Využívaním veže sa rovnako významne posilňuje vzťah matka – dieťa. Mamička prirodzeným a nenúteným spôsobom ponúka dieťatku rôzne druhy podnetov v domácom prostredí. To bez nosenia na rukách pozoruje, čo a ako mama robí, následne ju napodobňuje a učí sa.

 

Učiaca veža je navrhnutá tak, aby malému zvedavčekovi umožňovala dobrý výhľad na dianie vôkol seba. V komfortnej výške a bezpečí môže sledovať činnosti, ktoré mamička vykonáva a zapojiť sa do nich. Preto sa odporúča, ak to podmienky v kuchyni umožňujú, vytvoriť dve pracovné plochy vedľa seba. Na jednej pracuje mama, na druhej dieťa. Dieťa tak môže z bezprostrednej blízkosti a v priamej interakcii s rodičom napodobňovať činnosti, ktoré vykonáva.

 

Učiaca veža je pre dieťa maximálne bezpečná. Je vyrobená z masívneho bukového dreva, takže nemôže dôjsť k jej prevrhnutiu. Schodíky sú lepené korkovým materiálom, ktorý zabezpečuje protišmykový povrch počas lezenia a státia na veži.

 

Veža sa po obrátení a pretočení v spoji razom zmení na kuchynku pre malého majstra kuchára. Detská kuchynka má znázornený sporák, rúru na pečenie a skrinku. V hornej časti je umiestnený odkladací priestor na poháriky a zároveň graficky znázornené strúhadlo, časovač a váha na potraviny. Súčasťou vybavenia kuchynky pre deti je aj odnímateľné umývadlo a vodovodný kohútik. Používajú sa len v rámci kuchynky. Pri jej skladaní do učiacej veže sa musia odňať.

 

3 DÔVODY, PREČO SI ZAOBSTARAŤ PRODUKT UČIACA VEŽA - DETSKÁ KUCHYNKA, 2 V 1:

• Šetrí váš priestor v byte.

• Je čisto prírodný, vyrobený v kombinácii drevo – korok.

• Jeho kúpou podporíte výrobu na Slovensku.

 

Učiaca veža v kombinácii s detskou kuchynkou je vhodný produkt pre dieťa vo veku od 18 mesiacov. V tomto období už pevne stojí na nohách a je pripravené používať učiacu vežu ako pomôcku. Detskú kuchynku ponúkame v dvoch farebných variantoch – ružovom a modrom. Záujem o modrú verziu uveďte, prosím, do poznámky v objednávke.

 

ROZMERY PRODUKTU:

šírka kuchynky: 82 cm

výška kuchynky: 86 cm

výška veže: 86 cm

plocha na státie: 41 x 28 cm

 


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU