0 ks 0.00 €

SPOLOČNE NAUČÍME DETI STRAVOVAŤ

5.01.2019

PODLOŽKA S VEĽKÝM "P".

 

Korková podložka na stolovanie s modrou potlačou znázorňujúcou tanier, pohár a príbor je dokonalým prostriedkom, ako naučiť dieťa stolovať.

 

Som hrdá práve na naše Korkii edukačné podložky, pretože prinášajú deťom aj rodičom niečo naviac. Spojili sme HRU S UČENÍM, a to je veľmi dôležité. Rada Vám vysvetlím na mojej vlastnej skúsenosti so svojou dcérkou Charlotte, aký význam a aké zmeny nám podložka v každodennom živote priniesla.

 

Moja dcérka bola vyše dvoch rokov práve tým dieťaťom, ktoré počas stravovania sedelo v detskej stoličke a záujem sedieť priamo pri stole a hlavne vysedieť celú večeru nemala. Keď som prvý krát priniesla podložku domov, položila som ju na jedálensky stôl a čakala na jej reakciu. Netrvalo dlho a reagovala práve na potlač podložky a začala sa vypytovať. Vysvetlila som, že podložka patrí iba jej, bude mať svoje miesto a budeme si na ňu ukladať tanier a príbor. Neviem, či mi uveríte, lebo aj ja sama som bola v šoku, ale moja dcérka si už viac do detskej stoličky nesadla. Vysvetlila mi, že má svoju podložku a je už dosť veľká na to, aby sedela pri stole. Pri každom stravovaní si sama vyberie príbor a uloží ho na podložku.

 

Keď som sa práve na samotné prestieranie pýtala pár klientov počas predaja, veľmi sme sa nasmiali. Rada sa s Vami podelím o zážitky dvoch z nich. Jeden otecko mi hovorí: „Veľmi dobre si pamätám Vašu podložku. Od kedy ju máme doma, každú večeru musíme umývať všetok príbor, pretože musíme mať kompletne všetko prestreté. S veľkým úsmevom dodal ĎAKUJEME.“

 

Ďalšia mamka ma potešila práve viac praktickou odpoveďou, pretože ocenila korkový materiál a jeho rýchlu údržbu po zašpinení. Rýchle pretretie handričkou a špina je preč. Pričom látkové podložky, ktoré využívala predtým, musela dookola prať.

 

Ako som už spomenula, údržba podložiek je veľmi jednoduchá. Korkové podložky sú pretierané včelým voskom, ktorý vytvára akýsi ochranný film na podložke. Špina sa nedostane do pórov a veľmi ľahko vlhkou handričkou dokážete akúkoľvek, a to naozaj myslím akúkoľvek, špinu odstrániť. Mám skúsenosť s cviklou, kečupom, či čučoriedkami. Nič z toho sa s korkom nezačalo kamarátiť. Dobre pre nás, však rodičia!

 

Na záver mám pre Vás jeden ešte dokonalejší trik na deti a možno zároveň skvelý tip na darček. Veľmi radi Vám na korkovú podložku namaľujeme meno Vášho dieťaťa. Verte mi, Vaše dieťatko bude hrdým majiteľom a o podložku sa nebude chcieť podeliť. Na maľovanie používame výhradne eko farby, a práve preto sme hrdo zaradili náš produkt do skupiny ZELENÁ HRAČKA.

 

Veselé a hravé stolovanie prajem!Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.


 
 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU