0 ks 0.00 €

Variant produktu


6.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Korková edukačná podložka MONTESSORI ABECEDA je navrhnutá v základných dvoch farbách, spoluhlásky v červenej farbe a samohlásky v modrej farbe. Počas stolovania, prípadne inej detskej aktivity môžete podložku hravo využiť a spoločne s dieťaťom spoznávať písmená abecedy. Na edukačnej podložke sú znázornené veľké a malé tlačené písmená abecedy.

 

Podložku si viete zakúpiť v 2 variantoch:

  • samostatná korková podložka
  • korková podložka + laminované kartičky veľkých a malých písaných písmen abecedy

 

Praktická korková podložka s edukatívnym motívom je vyrobená z prírodného korkového materiálu, vďaka čomu je mäkká a príjemná na dotyk. Pórovitá štruktúra zabezpečuje, že sa nezošmykne zo stola. Podložka je maľovaná ekologickými farbami, ktoré sú pre dieťa zdravotne neškodné. Farby sú stále, každodenná údržba ich nepoškodí.

 

Podložka je vyrobená z korkového plátu s hrúbkou 5 mm, ktorá garantuje jej pevnosť a dlhú životnosť. Údržba je veľmi jednoduchá. Podložku stačí pretrieť suchou, prípadne navlhčenou handričkou. Na mastné škrvny použite saponát. Podložku neumývajte v umývačke riadu.

 

Prestieranie je vhodné do domácnosti aj výchovných zariadení. Rozmer je 36,5 x 29,5 cm.

 

Hravé a edukačné produkty vyrobené na Slovensku.

 

 

NA ZÁVER. Ako by mala vyzerať tá správna pomôcka podľa Marie Montessori?

* jednoúčelová, pomôckou upozorňujeme iba na jednu vlastnosť

* pútavá, čisté tvary, jasné farby 

* vyrobená z atraktívneho prírodného materiálu, napr. z dreva, skla, hliny, kovu, horniny alebo textilu. Väčšina materiálov je vyrobených práve z dreva. Podľa Marie Montessori práve prírodný materiál pritiahne pozornosť dieťaťa a vyvolá trvalú reakciu naň. Dieťa je zaujaté roznorodosťou štruktúry materiálu, hmotnosťou, vôňou a cez rúčky dieťaťa sa dotýkame prírody.

* tichá, dieťatko nerušíme počas hry žiadnými zvukmi, pípaním, kvákaním. Dieťa sa prioritne sústredí na úlohu.

* skutočná, naturalistická podoba. Hranica medzi realitou a fikciou je pre malé deti rozmazaná, preto radšej volíme vypchatého sloníka, a nie nejaké tvorené stvorenie.

* deti zbožňujú aktivity každodenného života, pozorujú nás rodičov a chcú nás napodobňovať. Preto akékoľvek bežné pomôcky pre každodenné aktivity sú tou vhodou Montessori pomôckou. Malý zmetáčik, handrička na podlahu a pod.


 


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU