0 ks 0.00 €

39.00 €35.00 € s DPH

Ušetríte 4.00 € (-10%)

Dostupnosť: Skladom

Korkové korálky sú ručne maľované, ľahučké do detskej rúčky a vyrobené pod Tatrami. Napriek tomu, že more na Slovensku nemáme, vytvorili sme pre detičky korkovú sadu PODMORSKÝ SVET. To, čo pod vodou počas našich dovoleniek nájdeme je vždy pre nás prekvapivé a okúzľujúce. Preneste si tieto momenty aj do Vašej kúpeľne. Korkové korálky môžete využiť aj počas hry vo vode. Farba je stála a Vaše dieťa bude nadšené.

 

Všetky naše výrobky sú vyrobené na Slovensku.

 

Naša KORKII hračka podporuje rozvoj schopností, ako je jemná motorika dieťaťa, fantázia, ale aj logické myslenie. Spoločne s korálkami z iných KORKII sad si Vaše dieťa môže obmieňať jednotlivé dieliky a vytvárať si tak svoj vlastný príbeh na šnúrke. Korálky sú vyrobené z prírodného korkového dreva, ktoré má jedinečné vlastnosti. Je to antialergický, antistatický materiál, neprepustí žiadnu vodu a ani nepohlcuje pachy. Preto táto hračka sa dá kľudne využiť aj pri hre vo vode. Na maľovanie dielov sú použité ekologické, antitoxické farbivá. Súčasťou je aj korková šnúrka, ktorá svojou pevnosťou zľahčuje navliekanie jednotlivých dielov.

 

Prečítajte si viac o výhodách navliekania pre vývoj dieťaťa v našom BLOGU.

 

Balenie sa skladá zo 18 dielov predstavujúcich podmorský svet (rybky, hviezdice, korytnačky, veľryba, chobotnička, mušle) a 2 navliekacích šnúrok (0,5M). Súčasťou balenia je aj farebný návod, ktorý znázorňuje jednoduchosť navliekania.

Počet kusov v balení 20

Vek 3+


Otázka na predajcu

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 3% ZĽAVU